چهارشنبه 1397/9/28 - 47 : 19

شرکت توسعه نفت و گاز آریا

صنعت : شرکتهای نفت و گاز
نوع مالکیت : مدیریتی
آدرس : تهران، خیابان بهشتی - خیابان صابونچی - خیابان ادائی (دوم) - پلاک 1 کد پستی: 1533635315
تلفن : 88761740
فکس : 102-88761740
محصولات
هیچ تولیدی تا کنون برای این شرکت ثبت نشده است.
شرکت توسعه نفت و گاز آریا
آخرین اخبار شرکت توسعه نفت و گاز آریا
خبری یافت نشد
معرفی شرکت

به منظور سرمایه گذاری در توسعه بخش های تولید نفت خام و بهره برداری از ذخائر زیرزمینی گاز، هم در دریا و هم در خشکی، شرکت توسعه نفت و گاز آریا در اسفند ماه 1384 به عنوان یک شرکت خصوصی و با مشارکت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا تشکیل و مقرر شد با استفاده از همکاری و یا مشارکت شرکت های فراملیتی در امور فوق سرمایه گذاری کند. جهت تکمیل زنجیره تولیدات فوق، بخش صنایع پتروشیمی نیز به آن اضافه شد که در نتیجه این شرکت قادر باشد تا در هر سه بخش نفت و گاز و پتروشیمی بتواند سرمایه گذاری کند.

در نتیجه دیدگاه تشکیل این شرکت عبارت از ایجاد واحدهای صنعتی، یعنی از ابتدائی ترین بخش آن که مطالعه منابع زیرزمینی، حفاری جهت بهره برداری از این ذخائر، تصفیه و پالایش این مواد، تولید محصول تمام شده، واسطه ای و تبدیل مواد واسطه به محصولات نهایی خواهد بود.


در حال حاضر فعالیت شرکت نفت و گاز آریا معطوف به انجام پروژه پالایشگاه میعانات گازی سیراف در عسلویه است، که به تازگی در دستور کار شرکت سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین قرار گرفته است.