English Website E-Mail Contact Searcg login
  Send To Friends   Save Page
       اخبار و رسانه   > گروه صنعتی بارز در ارائه عملکرد شش ماه از شفافیت برخوردار است.

پیوندی:
گروه صنعتی بارز در ارائه عملکرد شش ماه از شفافیت برخوردار است.

ارسال شده در : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶          |          تعداد بازدید : 720

جلسه ارائه گزارش عملکرد شش ماهه گروه صنعتی بارز با حضور مدیرعامل هلدینگ تاپیکو، آقایان خسروی و گرزین معاونین و اعضای هیات مدیره و سایر مدیران ارشد این شرکت در سالن اجتماعات تاپیکو برگزار شد.

 

در ادامه این جلسه، پیوندی مدیرعامل تاپیکو گفت : در این جلسات حضور کلیه معاونت ها به همراه کارشناسان زیر مجموعه الزام آور است و باعث تبادل تخصص و انتقال دانش از مدیران به کارشناسان می شود.

 

در ادامه پیوندی با توجه به قراردادهای بین ایران و فرانسه جهت استفاده از تکنولوژی های برتر دنیا گفت، گروه صنعتی بارز با توجه به طرح های توسعه ای، لازم است بسترهای ورود به این قراردادها را جهت فعالیت با شرکتهای خودرو ساز دنیا ایجاد کند.

 

مدیرعامل تاپیکو با اشاره به بحث هم افزایی در ادامه جلسه یادآور شد، این همافزایی ها باید معنی دار باشد و در قالب صرفا کمک به حل مشکلات درون گروهی نباشد؛ و برای کل گروه هلدینگ تاپیکو توجیه اقتصادی داشته باشد.

 

پیوندی با اشاره به نامه شستا مبنی بر درخواست تک نرخی شدن ارز و لحاظ کردن این مهم در بودجه شرکتها گفت : گروه صنعتی بارز با لحاظ کردن تاثیر حذف ارز مبادله ای در بودجه اثر یکسان سازی را ارزیابی کند.

 

مدیرعامل تاپیکو با اشاره به شرایط حساس کشور گفت، در فضای استانداری زندگی نمی کنیم و  شرایط اقتصادی اغلب به شرکتها تحمیل می شود، از این رو محدودیتهایی که بر قیمت مواد اولیه، قیمت فروش و ... تاثیرپذیر است قابل بررسی می باشد.

 

در پایان مهندس پیوندی، از شفافیت در عملکرد شرکت گروه صنعتی بارز از اعضای هیات مدیره و مدیران و کارکنان این شرکت تقدیر بعمل آورد.
نظرسنجی

نقش وب سایت شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین در امر اطلاع رسانی را چگونه ارزیابی مینمایید؟

   : عالی
   : خوب
   : متوسط
   : ضعیف
خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت آخرین اخبار شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین با ما همراه شوید.

newsletter

کلیه حقوق این مجموعه محفوظ و متعلق به شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین میباشد.
طراحی و پیاده سازی : آروین رسانه
login