SabzCompaniesView

شرکت مهندسی و نصب فیرمکو پارس

صنعت : گروه فنی و مهندسی
نوع مالکیت : مدیریتی
آدرس : خیابان کریمخان زند - ساختمان46 - طبقه دهم
تلفن : +98 21 8845464
فکس : +98 21 88405951
محصولات
هیچ تولیدی تا کنون برای این شرکت ثبت نشده است.
شرکت مهندسی و نصب فیرمکو پارس
آخرین اخبار شرکت مهندسی و نصب فیرمکو پارس
خبری یافت نشد
معرفی شرکت

شرکت مهندسی و نصب فیرمکو :

از شرکتهای عضوگروه سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی (PIIC) با مشارکت سهام نزدیک به 59.15 درصد PIIC و بقیه سهام متعلق به کارشناسان صنایع پتروشیـمی و نفت با هدف انجام پروژه های مهندسی، نصب ، تعمیرات ، نگهداری ، بازسازی ، ساخت و احداث کارخانجات صنایع پتروشیمی وتقویت امر خودکفایی ، در اوایل سال 1372 تأسیس گردید.

از آنجا که در صنایع پتروشیمی آخرین تکنولوژی رشته های مختلف صنعتی همراه با پدیده های نو و مکانیزه بکار گرفته می شود ، این شرکت با توجه به مسئولیتهای کاری خود به منـابع نـیروی انسانی متـخصص و دستگـاههای تعمیـراتی پیشـرفته دسترسی داشته و با برخورداری از خدمات سـایر شرکتهای متـخصص عضو گروه قادر به رفع نیاز صنایع پتروشیمی وسایر صنایع کشور نیز می باشد .

شرکت فیرمکو با استفاده از متخصصین کارآزموده و با تجربه خود در بخش اجرایی و خدمات فنی و با پشتیبانی بخشهای ستادی قادر به اجرای طرح های بزرگ صنعتی از ابتدای شروع طرح تا مرحله راه اندازی می باشد. این شرکت با استفاده از خدمات تخصصی، فنی و مهندسی خود توانایی انجام کلیه عملیات مربوط به مطالعات فنی و اقتصادی و همچنین طراحی پایه و تفصیلی طرح ها را دارا می باشد.

بطور کلی عملیات اجرای یک طرح از مرحله مطالعه فنی، مهندسی پایه و تفصیلی و اجرای عملیات نصب در زمینه های سیویل، مکانیک، برق، ابزاردقیق، پیش راه اندازی و راه اندازی و سپس انجام عملیات تعمیر و نگهداری روزمره، اضطراری و تعمیرات اساسی واحدهای صنعتی مجموعه عملیاتی این شرکت را شامل می گردد. شرکت زیر مجموعه ی مهندسی و نصب فیرمکو شرکت نگهداشت کاران است.

 

شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) 59.15 درصد مالکیت سهام مدیریتی این شرکت را برعهده دارد.

 

مکان نمای دفتر تهران :
خیابان کریمخان زند - ساختمان46 - طبقه دهم