افزایش 1/5 برابری سود خالص در شرکت روانکاران احیاء سپاهان
1399/3/7
در مجمع عادی سالانه مطرح شد؛
افزایش 1/5 برابری سود خالص در شرکت روانکاران احیاء سپاهان
شرکت روانکاران احیاء سپاهان از شرکتهای تابعه نفت ایرانول از افزایش 1/5 برابری سود خالص خود در مجمع عمومی عادی سالیانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی تاپیکو، شرکت روانکاران احیاء سپاهان در گزارش عملکرد سالیانه خود توانست 344 میلیارد ریال سود محقق کند و به رشد 150 درصدی در سودسازی به نسبت مشابه سال قبل دست یابد.

بر اساس این گزارش، سود حاصل از درآمدهای عملیاتی این شرکت در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه 98 به میزان 1.166 میلیارد که به نسبت دوره مشابه سال قبل 821 میلیارد ریالی با رشدی 90 درصدی همراه بوده است.

شایان ذکر است، از دیگر دستاوردهای مهم این شرکت در سال 98، تغییر وضعیت تولید و فروش محصولات و ارتقاء آن از گریدهای پایین به سمت بالا و در نتیجه افزایش سود ریالی نسبت به مقداری، رایزنی با خریداران اصلی و تغییر مسیر تامین مواد افزودنی از فروشندگان جز به فروشندگان رتبه اول و اصلی ، اصلاح و تغییر در فرآیند تولید و فرآهم کردن زمینه تولید در کارخانه های احیاء سپاهان و تغییر در فرومولاسیون محصولات و کاهش بهای تمام شده که مستقیما در سود نهانی شرکت اثربخش بوده است؛ می باشد.

"روانکاران احیا سپاهان" تولیدکننده انواع روغن های صنعتی، موتوری و گریس با دانش فنی متخصصان داخلی از سال 1382 با تولید انواع روغن آغاز به فعایت نموده است.

این شرکت سابقه تأمين بيش از 100 ميليون ليتر انواع  روغن­های هيدروليک، توربین، کمپرسور، گردشی، دنده صنعتی و ... را طی سال های گذشته برای صنايع بزرگ کشور داشته است.

اخبار برگزیده آرشيو
دوشنبه 1400/5/4 - 40 : 22