تاپیکو، هجدهمین شرکت در فهرست یکصد شرکت برتر ایران شد
1399/11/27
با یک پله صعود به نسبت دوره گذشته؛
تاپیکو، هجدهمین شرکت در فهرست یکصد شرکت برتر ایران شد
هلدینگ نفت و گاز وپتروشیمی شستا (تاپیکو)، با یک پله ارتقا به نسبت دوره گذشته، در جایگاه هجدهم در فهرست یکصد شرکت برتر ایرانی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی تاپیکو، در بیست و سومین دوره همایش انتخاب یکصد شرکت برتر ایرانی (IMI 100) که روز گذشته با حضور بهزاد محمدی معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی، زرندی معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت، آقا محمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و کیانی مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ایران در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد، شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین تاپیکو با مجموع 221 هزار میلیارد ریال فروش بر اساس صورتهای مالی منتهی به اردیبهشت 98، به عنوان هجدهمین شرکت برتر ایرانی معرفی شد. این در حالی است که این شرکت در دوره گذشته با 159 هزار میلیارد ریال فروش جایگاه نوزدهم را در این فهرست در اختیار داشت.
 
این هلدینگ همچنین در گروه شرکتهای چند رشته ای صنعتی بعد از شرکت سرمایه‌گذاری غدیر و شرکت سرمایه گذاری پارس آریان، در جایگاه سوم قرار گرفت.
 
این پنجمین سالی است که تاپیکو سیر صعودی خود را در فهرست یکصد شرکت برتر ایرانی طی می‌کند به نحوی که ظرف سالهای یاد شده از رتبه 27 به رتبه 18 ارتقا یافته است.
 
بر اساس این گزارش همچنین شرکتهای نفت پاسارگاد، پتروشیمی فن‌آوران و نفت ایرانول از شرکتهای تابعه تاپیکو نیز با دستیابی به رتبه‌های 70، 75 و 76 در فهرست یکصد شرکت برتر ایرانی قرار گرفتند.
 
اخبار برگزیده آرشيو
دوشنبه 1400/5/4 - 31 : 21