سرپرست هلدینگ سلولزی حکم مدیرعاملی گرفت
1399/3/19
سرپرست هلدینگ سلولزی حکم مدیرعاملی گرفت
محمود مخدومی مدیرعامل هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی شستا (تاپیکو)، محمد جمشیدی را که از اردیبهشت ماه سالجاری سرپرست هلدینگ سلولزی از شرکتهای تابعه تاپیکو بود به عنوان مدیرعامل این هلدینگ منصوب کرد.

به گزارش شستا رسانه به نقل از روابط عمومی تاپیکو، محمد جمشیدی دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت دولتی با گرایش طراحی سازمانهای دولتی بوده و پیش از این، سمت مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت­های انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران را بر عهده داشت.

مشاور معاون اداری مالی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، رئیس مرکز همایش­های بین‌المللی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، عضو هیات مدیره و مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و عضو هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از دیگر سوابق محمد جمشیدی است.

هلدینگ گروه صنعت سلولزی تامین (تاسیکو) در بهمن ماه سال 1393 و با تایید شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) و مصوبه هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز پتروشیمی تامین(تاپیکو) به منظور ساماندهی شرکتهای این حوزه تاسیس شد؛ هلدینگ تاپیکو 100 درصد مالکیت سهام مدیریت این شرکت را بر عهده دارد.

 

اخبار برگزیده آرشيو
شنبه 1400/5/9 - 32 : 3