افزایش تولید پی‌وی‌سی در پتروشیمی آبادان با راه اندازی مجدد واحد 600
1399/8/10
علوی خبر داد:
افزایش تولید پی‌وی‌سی در پتروشیمی آبادان با راه اندازی مجدد واحد 600
مدیرعامل مجتمع پتروشیمی آبادان گفت: پس از وارد مدار شدن واحد آسیب‌دیده ۶۰۰ پتروشیمی آبادان تولید این شرکت پس از ۲ ماه آزمایشی به تولید ۴۲۰۰ تن تولید در ماه رسید.
 
به گزارش شستا رسانه به نقل از روابط عمومی پتروشیمی آبادان؛ سیدمحسن علوی مدیرعامل مجتمع پتروشیمی آبادان گفت: واحد ششصد پتروشیمی آبادان که به دلیل آتش سوزی سال ۹۷ متوقف و از مدار خارج شده بود با همت و کار جهادی کارکنان از اواخر خرداد ماه امسال مجدد در مسیر تولید قرار گرفت.
 
او ظرفیت کنونی تولید در مجتمع‌ پتروشیمی آبادان را روزانه 180 تن برابر 60 درصد ظرفیت اسمی اعلام کرد افزود: پس از راه‌اندازی مجدد واحد 600 تولید پی‌وی‌سی به صورت آزمایشی در دو ماه به 2454 تن رسید که این ظرفیت در ماه‌های بعدی به حداکثر تولید رسید.
 
مدیرعامل مجتمع پتروشیمی آبادان گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده میزان تولیدی پی‌وی‌سی در مهرماه امسال در پتروشیمی آبادان ماهانه 4200 رسید که با این روند میزان تولید تا پایان سال در این پتروشیمی به 35 هزار تن خواهد رسید.
 
علوی بیان کرد: با توجه به مرغوبیت پی‌وی‌سی تولید در آبادان و ارزآوری خوب آن این ظرفیت وجود دارد که محصول تولیدی به خارج کشور صادر شود.
 
او گفت: مجتمع پتروشیمی آبادان علاوه بر تامین نیاز کشور به فرآورده های پتروشیمی بخشی از آن را به بازارهای هدف خارجی صادر می‌کند و این مجتمع با آمادگی کامل در حال تولید و بر اساس شرایط فرآیندی و به صورت مرحله‌ای در حال افزایش ظرفیت تولید است.
 
 
اخبار برگزیده آرشيو
دوشنبه 1399/10/29 - 55 : 16