کارگاه تخصصی آموزش قانون تجارت در هلدینگ تاپیکو برگزار شد
1398/7/15
با حضور اعضای هیات مدیره شرکتهای غیرمدیریتی؛
کارگاه تخصصی آموزش قانون تجارت در هلدینگ تاپیکو برگزار شد
کارگاه تخصصی یک روزه مرور مفاد قانون تجارت و اصلاحیه های آن با حضور نمایندگان تاپیکو در هیات مدیره شرکتهای غیرمدیریتی زیر مجموعه این هلدینگ برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی تاپیکو، مهندس مخدومی مدیرعامل هلدینگ تاپیکو در آغاز برگزاری این کارگاه با اشاره به ضرورت توجه ویژه به قانون تجارت از سوی اعضای هیات مدیره که به نمایندگی از تاپیکو در شرکتهای غیرمدیریتی حضور دارند گفت: بروزآوری دانش مدیریتی و آشنایی با آخرین اصلاحات قوانین به ویژه قانون تجارت از مهم­ترین ضرورت­های کار اعضای هیات مدیره است و کلیه نمایندگان تاپیکو در هیات مدیره شرکتهای غیرمدیریتی باید به مسئولیت­های حقوقی و حدود اختیارات خود در این حوزه آشنایی کامل داشته باشند.

وی تاکید کرد: به طور قطع توجه ویژه به قانون تجارت و شناخت حدود اختیارات و حوزه عمل اعضای هیات­ مدیره می تواند تصمیم گیری­های عملیاتی شرکت­ها را بهبود بخشیده و منافع سهامداران را بویژه در شرکتهای غیرمدیریتی حفظ و صیانت کند.

شایان ذکر است، در این کارگاه آموزشی یک روزه دکتر رحیمی خجسته حقوقدان و مدرس دانشگاه تهران، با مروری بر مفاد قانون تجارت و اصلاحیه­ های آن با ذکر نکات ویژه و کاربردی موارد مختلف و همچنین حدود اختیارات و شرح وظایف هیات مدیره را برای اعضای هیات مدیره شرکتهای تابعه و مدیران و معاونان تاپیکو تشریح کرد.

نمایندگان تاپیکو در هیات مدیره شرکتهای نفت ستاره خلیج فارس، نفت آناهیتا، پتروشیمی ایلام، پتروشیمی مروارید، پتروشیمی نوری، پتروشیمی تبریز، پتروشیمی مرجان، بورس کالای ایران، نیروکلر، لاستیک یزد، ایران یاسا و ... در این کارگاه حضور داشتند.

 

اخبار برگزیده آرشيو
شنبه 1398/10/28 - 57 : 11