شرکت کارتن ایران

صنعت : گروه صنایع سلولزی

نوع مالکیت : غیر مدیریتی

آدرس : تهران – جاده قديم كرج پشت کارخانه شیر پاستوریزه ـ ابتدای بلوار الغدیر ـ کوچه سپید رود

تلفن : 98216662885

فکس : 982166628898

وب سایت : www.irancarton.ir

محصولات

2%

کارتن

سهم تولید در کشور

معرفی شرکت

شرکت کارتن ایران:

با بیش از نیم قرن تجربه، اولین کارخانه تولیدکننده انواع کارتن و ورق کنگره ای در کشور می باشد که در سال 1338 شمسی توسط بخش خصوصی تاسیس و در اواخر سال 1354 شمسی به شرکت سهامی عام تبدیل گردید. به دنبال توسعه ماشین آلات تولیدی کارخانه تا سال1357 ، همواره ظرفیت تولید شرکت کارتن ایران افزایش یافته و هم اکنون یکی از بزرگترین واحد از این دست در منطقه می باشد. پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سال 1357 و با راه اندازی ماشین آلات جدید، تجهیز شرکت به نرم افزار و سخت افزارهای مناسب انجام پذیرفته و با اقدامات تکمیلی، ظرفیت کارخانه افزایش یافته است.

شرکت کارتن ایران با الگو قرار دادن شرکت های نمونه و معتبر اروپایی، آمریکایی و ژاپنی در زمینه تولید محصول و ارائه خدمات، همواره به دنبال ارائه با کیفیت ترین محصولات و بهترین و به روز ترین خدمات به مشتریان داخلی و خارجی خود بوده است. تا به امروز نظم، تعهد و کیفیت کار ما تجربه فوق العاده ای برای مشتریان ما رقم زده است.

به کار گیری ماشین های پیشرفته ساخت ورق های کارتنی ، فناوری روز دنیا در صنعت کارتن سازی، مواد اولیه مرغوب و باکیفیت و همچنین بهره گیری از پرسنل متخصص و با تجربه دلیل برتری کارتن ایران در بازارهی داخلی و خارجی بوده است. در حال حاضر کارتن ایران افتخار همکاری با شرکت های معتبر و به نام داخلی و خارجی را دارد.

33.41 درصد مالکیت سهام این شرکت بصورت غیرمدیریتی متعلق به هلدینگ گروه صنعت سلولزی تامین (تاسیکو) زیرگروه تاپیکو می باشد.

شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) 8.83 درصد مالکیت سهام غیرمدیریتی این شرکت را بر عهده دارد.