پتروشیمی خراسان صادرکننده نمونه ملی شد

پتروشیمی خراسان صادرکننده نمونه ملی شد
شرکت پتروشیمی خراسان از شرکتهای تابعه هلدینگ سرمایه گذاری تاپیکو موفق به اخذ تندیس زرین و لوح تقدیر صادر کننده نمونه ملی شد .

به گزارش روابط عمومی تاپیکو به نقل روابط عمومی پتروشیمی خراسان، روز شنبه طی آئینی در سالن اجلاس سران در تهران از شرکت پتروشیمی خراسان به عنوان صادرکننده نمونه ملی کشور تقدیر به عمل آمد.

در این آئین که با حضور وزیر صنعت معدن تجارت، معاونین وزارت خارجه و روسای کمیسیون های مجلس شورای اسلامی با شعار صادرات پایدار محور توسعه برگزار شد مهندس یوسف حسنی به عنوان مدیرعامل واحد صادر کننده نمونه ملی، لوح تقدیر و تندیس زرین را اخذ کرد.

در سال گذشته پتروشیمی خراسان توانست با جهش 46 درصدی صادرات نسبت به سال قبل از آن و توسعه بازار، محصولات خود را به 26 کشور دنیا در5 قاره صادر کند که این رقم در سالهای پیشین 14 کشور بوده و نشان از کیفیت بالای محصولات این شرکت دارد. تنوع در بسته بندی و ارائه محصولات از دیگر شاخص های ارزیابی برای گزینش واحدهای نمونه صادرکننده در عرصه ملی بوده است.

بر پایه این گزارش، از بین ۷۰ شرکت پتروشیمی فعال در کشور تنها دو شرکت خراسان و نوری موفق به اخذ تندیس و لوح تقدیر صادر کننده نمونه ملی شدند.