پیام مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین(تاپیکو) به مناسبت روز قدس

پیام مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین(تاپیکو) به مناسبت روز قدس

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین در پیامی ضمن همدردی با مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران در دمشق، بر حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس امسال، تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو)، بابک افقهی مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) در آستانه روز جهانی قدس پیامی را صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله قاصم الجبارین

«إِنَّ اللَّهَ يُدافِعُ عَنِ الَّذِينَ آمَنُوا إِنَّ اللَّهَ لا يُحِبُّ كُلَّ خَوَّانٍ كَفُورٍ • أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَ إِنَّ اللَّهَ عَلى‌ نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ»‌

«‌خداوند از كسانى كه ايمان آورده‌اند دفاع مى‌كند؛ خداوند هيچ خيانتكار ناسپاسى را دوست ندارد. به كسانى كه جنگ بر آنان تحميل گرديده، اجازه جهاد داده شده است؛ چرا كه مورد ستم قرار گرفته‌اند؛ و به يقين خدا بر يارى آنها تواناست.‌»

حج/آیه۳۹

۶ماه از عملیات حیرت‌انگیز طوفان الاقصی و شکست مفتضحانه و تحقیر صهیونیست‌ها پیش چشم جهانیان می‌گذرد، عملیاتی که ضربه‌ای بزرگتر از مجموع تمام عملیات‌های جبهه مقاومت در تمام سال‌های گذشته به صهیونیست‌ها وارد کرد.

اما روز قدس امسال در حالی فرا می‌رسد که رژیم منحوس و کودک‌کش صهیونیستی بعد از چندماه کشتار و قتل عام در غزه به بهانه انتقام و مبارزه با حماس، عزم ادامه این نسل‌کشی را در رفح دارد. جنایات چند ماه گذشته موجبات تالم خاطر تمامی مسلمین جهان را فراهم آورده است و حوادث رخ داده در سوریه و جنایت وحشیانه صهیونیست‌ها در به شهادت رساندن سرداران عزیز جان بر کف اسلام نیز روز قدس امسال را ویژه‌تر از همیشه کرده است.

از این رو حضور پرشور مسلمین در راهپیمایی روز قدس علاوه بر اعلام همراهی با مقاومت اسلامی در مبارزه با صهیونیست‌ها  و انزجار از جنایت‌های این رژیم ،می تواند صدای رسای مظلومینی باشد که سال‌هاست مورد تجاوز و ستم قرار گرفته‌اند.

اینجانب و همکارانم در خانواده بزرگ نفت و گاز و پتروشیمی تأمین(تاپیکو) ضمن همدردی  با مردم مظلوم فلسطین‌، بار دیگر جنایات وحشیانه صهیونیست‌‌ها را در غزه و حمله به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق که موجب شهادت تنی چند از سرداران و مستشاران نظامی ما در سوریه شد محکوم کرده و با تاسی به رهبر فرزانه شیعیان جهان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، آماده حضور حداکثری در راهپیمایی بین‌‌المللی روز قدس هستیم و از تمامی مسلمین جهان علی‌الخصوص همه همکاران حوزه نفت، گاز و پتروشیمی نیز برای حضور پرشور در این راهپیمایی دعوت می‌کنیم.

انتهای پیام/‌