ارتقاء نماد چكاوه از بازار دوم به تابلو فرعی بازار اول اعلام شد

در نامه سازمان بورس به کاغذسازی کاوه
ارتقاء نماد چكاوه از بازار دوم به تابلو فرعی بازار اول اعلام شد

به گزارش روابط عمومی تاپیکو‌، امیرسامان اسفندیاری، مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره کاغذسازی کاوه در این‌باره گفت: خدا را شاکر هستیم که کوشش‌ همه ارکان شرکت و صبوری سهامداران محترم در سال‌های اخیر به بار نشست و نماد چکاوه به تابلو فرعی بازار اول بورس ارتقاء پیدا کرده‌است. ضمن عرض تبریک این موفقیت بزرگ به خانواده بزرگ کاغذسازی کاوه و سهامداران عزیز، تلاش بیشتر و امیدآفرینی روزافزون را همچنان سرلوحه کارهای خود قرار خواهیم داد تا این برند قدیمی و خوشنام، بالندگی بیش از پیش داشته باشد.

شایسته ذکر است که کاغذسازی کاوه، تنها شرکت تولیدکننده کاغذ بسته‌بندی است که در بازار بورس کشور فعالیت دارد و از شرکت‌های وابسته به هلدینگ سلولزی تاپیکو و شستا می‌باشد.

متن نامه بورس به کاغذسازی کاوه به شرح زیر است:

مدیرعامل محترم شرکت صنایع کاغذسازی کاوه
باسلام و احترام
چنانچه استحضار دارید انتقال سهام پذیرفته شده بین تابلوها و بازارهای بورس اوراق بهادار تهران بر اساس اطلاعات آخرین صورت های مالی حسابرسی شده و سایر شرایط مندرج در مواد 12 الی 15 دستورالعمل پذیرش، در پایان مرداد ماه هر سال انجام می شود.
با عنایت به اینکه شرکت صنایع کاغذسازی کاوه شرایط مقرر برای تابلوی فرعی بازار اول بورس تهران را احراز نموده، نماد معاملاتی آن شرکت از بازار دوم به تابلو فرعی بازار اول ارتقا یافته است.
ضمن عرض تبریک به مدیران، کارکنان و سهامداران آن شرکت، امید است با تداوم رعایت قوانین و دستورالعمل های مقرر، شاهد رشد و تعالی روزافزون و تداوم حضور آن شرکت در بورس تهران باشیم.