تاکید مرتضوی بر اصلاح فرآیندها برای رشد تولید

به گزارش روابط عمومی تاپیکو، «سیدصولت مرتضوی» در جمع مدیران و کارکنان شرکت نفت پاسارگاد با تقدیر از اهتمام ویژه شستا (شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی) و هلدینگ تاپیکو (شرکت سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تأمین) برای نقش‌آفرینی مثبت در رشد تولید کشور، اظهار داشت:‌ ایران اسلامی ظرفیت‌های بسیاری برای توسعه و اشتغال‌آفرینی دارد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این‌که یکی از برنامه‌های ویژه شرکت‌های زیرمجموعه باید ارتقای بهره‌وری باشد، گفت: رشد تولید با اصلاح فرآیندها و بدون سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی خطوط جدید و حذف تشریفات اضافه ممکن است.
مرتضوی اصلاح چرخه تولید و عرضه را نیز در رشد تولید مهم عنوان کرد و افزود: منابع بسیار کشور امکان سرمایه‌گذاری‌های گسترده را به ما می‌دهد و در این مسیر ضروری است با ایجاد صنایع فرآوری از خام‌فروشی جلوگیری شود.
وی گفت: احداث صنایع پایین‌دست در حوزه نفت و گاز می تواند منجر به توسعه صادرات و افزایش ارزآوری برای کشور شود.
​​​​​​​وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدلی کارگر و کارفرما را یکی از مهم‌ترین بسترهای رشد تولید دانست و اظهار داشت: دولت همه توان خود را برای تحقق شعار سال و کمک به تقویت بخش تولید کشور برای مهار تورم به کار گرفته است.
مرتضوی همچنین در جمع صمیمی کارگران ایرانول با تبریک میلاد امام حسن‌ مجتبی (علیه السلام) و تقدیر از اهتمام ویژه کارگران و مدیران ایرانول برای ارتقای تولید، اظهار داشت: در بازدید از این مجموعه گزارش امیدوارکننده‌ای ارائه شد که نشان‌دهنده همدلی و عزم جهادی حاکم بر ایرانول است.
وی افزود:‌ برنامه‌ریزی شایسته‌ای برای ارتقای بهره‌وری و توجه به دانش روز در تولید محصولات نمود داشت که برای کشور افتخارآفرین است.
مرتضوی با اشاره به ثبت بیشترین تولید روغن در سنوات گذشته، گفت: رشد تولید و ارتقای کیفیت همسو با دانش، عمل به فرمان مقام معظم رهبری است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارگران را پرچمداران خط مقدم رشد تولید در کشور نام برد و اظهار داشت: در سال جاری و بر اساس سیاست‌های ابلاغی و هدف‌گذاری برای مهار تورّم و رشد تولید، حمایت ویژه‌ای از جامعه کارگری و کارفرمایی خواهیم داشت.
وی با تأکید بر اینکه ایرانول نماد افتخارآفرین تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین است، گفت: افزایش تولید منجر به ارتقای بهره‌وری و مهار تورّم خواهد شد.

پیام بگذارید