رونمایی از سه محصول مبتنی بر فناوری روز دنیا در شرکت نفت ایرانول

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت ایرانول، با حضور مدیر عامل، اعضاء هیأت مدیره و مدیران تاپیکو و مدیرعامل و مدیران شرکت نفت ایرانول و سایر علاقمندان به صنعت روانکار از سه محصول جدید شرکت نفت ایرانول رونمایی شد. در این مراسم مهدی کامیار معاون طرح و توسعه شرکت نفت ایرانول گفت: سه محصول جدید ایرانول بر اساس آخرین استاندارد‌های ملی و بین المللی تولید شده است. روغن گیربکس ایرانول DCT روغن دنده اتوماتیک خودرو است که برای استفاده در خودروهای سواری با گیربکس اتوماتیک دو کلاچه DCT از نوع 6 سرعته طراحی شده شایان ذکر است که مزیت اصلی این روغن کاهش شوک تعویض دنده است.
روغن دنده اتوماتیک خودرو ایرانول MULTI محصول جدید معرفی شده بعدی است، این محصول نیز برای استفاده در خودروهای سواری با گیربکس اتوماتیک 6-5-4 سرعته طراحی شده است. همچنین برای موتور سیکلت‌های با حجم بالا روغن سوپر موتور و با سطوح کارابی JAS MA2 معرفی شد که در موتورسیکلت‌های سبک و سنگین چهارزمانه بنزینی فرموله شده است.

محمد حسینی مدیر عامل شرکت نفت ایرانول بیان کرد: علیرغم تمام چالش‌ها و مشکلات موجود در صنعت روانکار با تلاش و ایجاد هم‌افزایی و انگیزش همکاران ما در ایرانول توانستند این ۳ محصول جدید را فرموله و طراحی کنند و نکته مهم و اساسی بازار بسیار خوب مصرف این محصولات است که با توجه به کاربرد این محصولات در خودروهای جدید ساخت داخل و همچنین خودروهای وارداتی، گامی بزرگ برای ایرانول در کسب حداکثری سهم بازار را خواهد بود.

در ادامه این مراسم مسعود اسم‌خانی مدیر عامل تاپیکو ضمن تقدیر از شرکت نفت ایرانول اظهار کرد: با توجه به استفاده از گیربکس‌های ATR در داخل و خارج از کشور، یکی از مشکلات کشور نبود روغن مناسب برای این از گیربکس‌ها است و اتفاقی که با رونمایی از این محصولات در ایرانول رخ داد خدمتی شایسته به صنعت خودرو است. وی در ادامه تاکید کرد: باعث افتخار است شرکت نفت ایرانول پیشتاز در معرفی محصولات با استاندارهای بین‌المللی است و امیدوارم به زودی با معرفی محصولات جدید بتواند گامی موثری در تأمین نیاز داخل در این صنعت برداشته شود.

پیام بگذارید