پروژه شرکت صنایع چوب خزر کاسپین از اولویت های شستا است

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو)، به نقل از روابط عمومی تاسیکو، ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با همراهی مدیرعامل هلدینگ تاسیکو و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران این شرکت از بخشهای مختلف این شرکت بازدید و در جریان آخرین فعالیت های این مجموعه قرارگرفت.
ابراهیم بازیان، در جریان این بازدید ضمن تاکید بر اهمیت شناسایی و توسعه سرمایه های انسانی، خواستار توجه کامل به کیفیت و دقت روش های ارزیابی و استفاده از رویکردهای جدید و موثر در فرایند توسعه کارکنان شد.
️وی افزود، عملکرد فعلی نشان می‌دهد که شرکت خزر کاسپین از سرمایه‌های انسانی خوبی برخوردار است، به طوری که دلسوزانه و متعهدانه تلاش می‌کنند و این موضوع در عملکرد آن‌ها کاملاً مشهود است.
ابراهیم نصرالهی مدیرعامل هلدینگ تاسیکو از چوب خزر به عنوان یکی از برترین شرکت های عرصه صنعتی نام برد و ادامه داد: تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین با شعار و حرف اتفاق نمی افتد بلکه با همین فعالیت هایی رخ می دهد که در مجموعه بزرگ شرکت صنایع چوب خزر کاسپین در حال انجام است.
در پایان ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) درخصوص توسعه خط تولید جدید به عنوان فاز بعدی این شرکت گفت: پروژه شرکت صنایع چوب خزر کاسپین از اولویت های ماست و باید با استفاده از ظرفیت ها برای اجرایی شدن آن در کمترین زمان ممکن و با استفاده از تکنولوژی های روزآمد برنامه ریزی مناسبی صورت پذیرد.

پیام بگذارید