پروژه ملی استیل کورد زنجان افتتاح شد

در راستای تکمیل زنجیره تولید لاستیک در زیر مجموعه هلدینگ تاپیکو، پروژه ملی استیل کورد در شرکت سرمایه گذاری و توسعه صبا با سرمایه گذاری بالغ بر 9 میلیون یورو در فاز اول با حضور دکتر زاهدی وفا صبح امروز دوشنبه 1401/06/07 در استان زنجان افتتاح شد.
گزارش روابط عمومی شرکت نفت، گاز و پتروشیمی تامین تاپیکو،  با افتتاح این پروژه زنجیره  ساخت لاستیک در هلدینگ تاپیکو تکمیل ومحصولات آن در انواع  های رادیال اعم از تایر های PCR(تایر انواع سواری) تایر های TBR( تایر اتوبوسی کامیون و کشنده های بزرگ) و تایر OTR( راهسازی و تایر های خاص) استفاده می گردد  این پروژه در مساحتی به میزان 13500 متر مربع در مدت 9 ماه به بهره برداری رسیده  و در فاز نخست آن 12 هزار تن در سال تولید خواهد داشت که باعث صرفه جویی 20 میلیون یورویی  برای کشور خواهد شد.
فاز دوم این پروژه ملی با سرمایه گذاری 21 میلیون دلاری و صرفه جویی سالانه 45 میلیون دلاری جز اولویت های منشور  توسعه هلدینگ تاپیکو تعریف و بزودی به اجرایی خواهد شد.
لازم به ذکر است در این مراسم دکتر زاهدی وفا سرپرست وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی به همراه میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، ابراهیم بازیان مدیرعامل شستا و جمعی از مقامات استانی از جمله حجت الاسلام خاتمی نماینده محترم ولی فقیه استان ، محسن افشارچی استاندار زنجان حضور داشتند.

پیام بگذارید